1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

MEGA Black Friday 2023

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga DardanDaci, 20 Nëntor 2023.

 1. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,367
  Pëlqimet:
  1,058
  Pikë nga trofetë:
  193
  [​IMG]

  Shitjet Fillojn Më 24 Nëntor 2023 | Kliko Këtu

  Po kërkoni ndonjë Produkt e spo e gjeni ? Shkurani një koment poshtë dhe do mundohemi të ju ndihmojm !
   
  Nevaip, RexhepS, Poshnjari dhe 2 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 2. Valdrin Miftari

  Valdrin Miftari Anëtar i Njohur

  Postimet:
  832
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  38
  Support LIVE 24/7 ?
   
 3. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,367
  Pëlqimet:
  1,058
  Pikë nga trofetë:
  193
  Standard support , Monday-Saturday
   
 4. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,367
  Pëlqimet:
  1,058
  Pikë nga trofetë:
  193
  Zbritja ka filluar si pasoje e kerkesave i kam leshuar produktet qe nga sod , dhe do jene aktive deri ne fund te këtij muaji.

  Poashtu per antaret e ITSHQIP , do e dhuroj nje Windows VPS falas per 1 muaj , ajo qe duhet te bëni eshte vetem te komentoni me poshte DEDI.AL - ROCKS. Fituesin do e nxjerr me RANDOM WINNER.


  GOOOOOOOOOOOOOOOOO :hearteyes:

  https://dedi.al/client/index.php?rp=/store/black-friday-2023
   
  Universal dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
 5. Blunivers

  Blunivers Anëtar Aktiv

  Postimet:
  181
  Pëlqimet:
  90
  Pikë nga trofetë:
  38
  Une sot perfitova nga oferta edhe mora
  Shared Host | MEGA Premium,

  Shume i mire jua keshilloj
   
  DardanDaci pëlqen postimin.
 6. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,367
  Pëlqimet:
  1,058
  Pikë nga trofetë:
  193
  Faleminderit per komentin enjoy
   
 7. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,367
  Pëlqimet:
  1,058
  Pikë nga trofetë:
  193
  Serverat ne USA te shitura.

  Vazhdojm me Restock ne Turki deri me daten 1 Dhjetor.


  Windows VPS Special 12GB
  €155.55EUR
  Annually / Vjetore
  6 Core CPU
  12 GB RAM
  130 GB SSD
  1Gbps Shared Port
  Unlimited Traffic
  1 IPv4 Adress
  Turkey Location

  https://dedi.al/client/index.php?rp=/store/black-friday-2023

  Windows VPS Special 16GB
  €177.77EUR
  Annually / Vjetore
  6 Core CPU
  16 GB RAM
  200 GB SSD
  1Gbps Shared Port
  Unlimited Traffic
  1 IPv4 Adress
  Turkey Location

  ----------------------
  Me kontakto ne privat per me marre edhe 10% Zbritje :screamcat:
   
  Poshnjari pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...