1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Media.net apo Mgid?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga bthaci, 6 Qershor 2020.

Tags:
 1. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje!
  Ke kompani do te me sygjeronit qe te lidhja website tim? Pershkak se adsense esht ber shum e veshtire.
   
 2. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  654
  Pëlqimet:
  231
  Pikë nga trofetë:
  73
  Pse esht ber i veshtir adsense cfar kushtesh kerkon ?
   
 3. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,809
  Pëlqimet:
  230
  Pikë nga trofetë:
  83
  Nuk e dim, ato qe i dim dhe kem provu nuk na pranon,nese ti mendon qe mundesh te aprovohesh provo
   
 4. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,045
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  media osht ma shtir me u pranu , mgid sen svyn gati .
   
 5. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  654
  Pëlqimet:
  231
  Pikë nga trofetë:
  73
  Nuk kam eksperien me website nuk jam marre kurr prd se kpt pse e more per keq :oops:
   
  Mr.Gh0$T dhe DailyTeCh pëlqejnë postimin.
 6. JetmirKs

  JetmirKs Anëtar Aktiv

  Postimet:
  169
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  28
  MGID ka ra shum posht mos e provo me MGID , u bo qetash kompania ma e lodht !
   
 7. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  28
  E di po adsense veshtir, i kam te gjitha me adsense account te aprovume , website tmir, por prap sme aprovon websiten. Kam faqe ne fb i kam plotsu kushtet prap mdel not eligible. Tpakten tma pranonte njera tpunoja tnxirrja naj fitim sado pak tvogel.
   
 8. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,809
  Pëlqimet:
  230
  Pikë nga trofetë:
  83
  Jo mos me keqkupto, un te pasna keqkuptu ty duke mendu qe ti i aprovon me shum lehtesi kur ne te gjith ketu e kem ket problem.. thash nese e din menyren se si te na tregosh,
   
  Alkeo dhe bthaci pëlqejnë postimin.
 9. JetmirKs

  JetmirKs Anëtar Aktiv

  Postimet:
  169
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  28
  Adsterra provoje !
   

Shpërndaje faqen

Loading...