1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Me paraqitet CludFlare qdo moment

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga AstritKS, 22 Janar 2016.

 1. AstritKS

  AstritKS Anëtar Aktiv

  Postimet:
  273
  Pëlqimet:
  27
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje !

  Qe dy dit ja ka fillu ne qdo webfaqe qe e hapi me paraqitet CloudFlare !

  veq Refresh me ja bo faqes paraqitet CloudFlare , ku mund te jet problemi ?

  itshqip.com me bo me shkru si ta trusi ENTER me paraqitet CloudFlare me ja dhan codin e siguris , pa marr parasysh ne qdo website paraqitet !!

  E formatizova PC , e perdori Windows 10 deri me tani ka qen super , po qe dy dit ka filluar te me shfaqet !

  [​IMG]
   
 2. Rrezart123

  Rrezart123 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  687
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  63
  Shlyje niher historin prej Browser edhe ndrro IP kqyr a pot paraqitet veq ty a edhe vizitoreve.
   
 3. Tanni

  Tanni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  811
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  73
  Edhe un e kom te njejtin problem. Por problemi eshte tek cloudflare ose tek ISP .
   
 4. AstritKS

  AstritKS Anëtar Aktiv

  Postimet:
  273
  Pëlqimet:
  27
  Pikë nga trofetë:
  28
  edhe une menoj qe tek ISP osht problemi :(
   
 5. AstritKS

  AstritKS Anëtar Aktiv

  Postimet:
  273
  Pëlqimet:
  27
  Pikë nga trofetë:
  28
  une tregova qe e kom bo format tu menu qe PC i ka fajet , por problemi po mduket isht te ISP !
   

Shpërndaje faqen

Loading...