1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Me nevojitet nje wp theme....

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga clusterphys, 23 Nëntor 2021.

 1. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  949
  Pëlqimet:
  296
  Pikë nga trofetë:
  93
  Pershendetje. Si jeni. Dua te bej nje website qe ka te beje me tourist information rreth nje x qyteti. Mund te me sugjeroni nje wordpress theme ju lutem. Psh ka te beje qe nje turist i huaj ku mund te gjeje hotelet, restaurantet, cfare ofron qyteti etj. Falemunderit.
   
 2. erjoni1

  erjoni1 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  66
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  23

Shpërndaje faqen

Loading...