1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërkoj Me nevojitet nje adrese e vjeter Fb

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga saljon, 14 Prill 2019.

 1. saljon

  saljon Anëtar

  Postimet:
  33
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  33
  Pershendetje , kush ka ndonje adres fb qe nuk i duhet te jet e vitit 2005-2010, e paguaj nga skrill ,whatsapp 355684670353
   

Shpërndaje faqen

Loading...