1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

me nevoitet nje cover per nje fan page dhe nje foto profili e bukur

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga BesiAlbania, 26 Dhjetor 2014.

 1. BesiAlbania

  BesiAlbania Anëtar Aktiv

  Postimet:
  232
  Pëlqimet:
  82
  Pikë nga trofetë:
  28
  Nese keni mundeis me nevoitet nje cover dhe nje foto profili per kete faqen nese keni mundesi ta beni ok
  kjo eshte faqja www.facebook.com/VeccSport flm
   
  Alvin-Al pëlqen postimin.
 2. Artin J.

  Artin J. Anëtar Aktiv

  Postimet:
  129
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  28

Shpërndaje faqen

Loading...