1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Me nevoitet ky kurse UDEMY ?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga albani99, 15 Korrik 2020.

 1. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  426
  Pëlqimet:
  78
  Pikë nga trofetë:
  53
 2. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  722
  Pëlqimet:
  155
  Pikë nga trofetë:
  73
  kerkoje njehere ne youtube mbase e ka ndonjeri andej
   
 3. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  331
  Pëlqimet:
  83
  Pikë nga trofetë:
  38
  Dergoma email-in e acc te udemy ta dergoj si gift.
   
  @science pëlqen postimin.
 4. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,401
  Pëlqimet:
  394
  Pikë nga trofetë:
  138
  pershendetje nese dikush e ka ndonje kurse per asp.net core mvc ne udemy do ja kisha dit per nder
   
 5. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  331
  Pëlqimet:
  83
  Pikë nga trofetë:
  38
  RexhepS pëlqen postimin.
 6. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  331
  Pëlqimet:
  83
  Pikë nga trofetë:
  38
 7. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,401
  Pëlqimet:
  394
  Pikë nga trofetë:
  138
 8. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  331
  Pëlqimet:
  83
  Pikë nga trofetë:
  38
  RexhepS pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...