1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

me ndihmoni te mbyll kto insta ju lutem

Tema tek 'Njoftimet, Komentet dhe Sugjerimet në itShqip' e hapur nga ana1996, 7 Gusht 2018.

 1. ana1996

  ana1996 Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,301
  Pëlqimet:
  364
  Pikë nga trofetë:
  138
 3. beharluu

  beharluu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  606
  Pëlqimet:
  170
  Pikë nga trofetë:
  88
 4. Yllka cela

  Yllka cela Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Ju lutem me kan vjedhur instagramin dhe kan ndryshuar paswordin.Si mjnd ta mbyll qe mos ekzistoj me si faqe
   
 5. GhOsT-BoY

  GhOsT-BoY Anëtar Aktiv

  Postimet:
  166
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  Mund ta kthesh me e-mail ose me nr te telefonit nese e ke dhene te info ne IG.
   
  Yllka cela pëlqen postimin.
 6. Yllka cela

  Yllka cela Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Nuk e ka
  Nuk e kam me ate numrin e tel. dhe as e-mail prandaj nuk mund te futem me ne ate adres. Flm
   

Shpërndaje faqen

Loading...