1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Me ndihmoni me nje logo

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga nokus, 2 Shkurt 2014.

 1. nokus

  nokus Anëtar Fillestar

  Postimet:
  70
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje te gjithve.
  A ka mundesi dikush te me krijoj nje logo per horoskopiditor.al
  Shume faleminderit kush mund te me ndihmoje.
   
 2. ValonMehmeti

  ValonMehmeti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  292
  Pëlqimet:
  171
  Pikë nga trofetë:
  53
  Pershendetje,

  Kjo kerkes nga un esht marr parasysh se shpejti do ta kesh logon...
   
 3. nokus

  nokus Anëtar Fillestar

  Postimet:
  70
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  8
  Shume faleminderit Valon! Je i nderuar!
   
 4. ValonMehmeti

  ValonMehmeti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  292
  Pëlqimet:
  171
  Pikë nga trofetë:
  53
 5. nokus

  nokus Anëtar Fillestar

  Postimet:
  70
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  8
  Me pelqen shume Valon. Te falenderoj. Tani po e vendos
   

Shpërndaje faqen

Loading...