1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë Me ndihmoni me nje link word

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga patriotishqiptar, 24 Shkurt 2016.

 1. patriotishqiptar

  patriotishqiptar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  158
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  Djema me dergoni nje link per te shkarkuar microsoft word 2010 ose 2013
  Ndonje link qe jeni sigurt qe ben sepse kam provuar shum dhe deri tani asgje .
  Flm :)
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,900
  Pëlqimet:
  1,325
  Pikë nga trofetë:
  243
  kerkesa te tilla jane kundra rregullave te forumit
   

Shpërndaje faqen

Loading...