1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Me ndihmoni me link e Photoshop

Tema tek 'Photoshop' e hapur nga ALBKOS Marketing, 5 Qershor 2021.

 1. ALBKOS Marketing

  ALBKOS Marketing Anëtar Fillestar

  Postimet:
  88
  Pëlqimet:
  42
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje
  Nese ndonje nga ju ka link per te regjistruar photoshop ne pc, ju lutem ma dergoni pak. pasi nuk po e gjej dot.
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,035
  Pëlqimet:
  1,416
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  http://trials.adobe.com/Applications/Photoshop/CS3/Win/ADBEPHSPCS3_WWE.exe
  
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 3. sony24

  sony24 Anëtar

  Postimet:
  38
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  ALBKOS Marketing pëlqen postimin.
 4. ALBKOS Marketing

  ALBKOS Marketing Anëtar Fillestar

  Postimet:
  88
  Pëlqimet:
  42
  Pikë nga trofetë:
  18
 5. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  912
  Pëlqimet:
  374
  Pikë nga trofetë:
  118
  getintopc e ke premium se slejohet me hedh linqe ktu
  shkarko te 2018 dhe je ok
   
  ALBKOS Marketing pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...