1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Me ndihmon ndonjeri se si behet kjo video?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Mr.Klajdi, 5 Qershor 2018.

 1. Mr.Klajdi

  Mr.Klajdi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  102
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  18
  Kam pare nje video ne youtube por spo di me cfare programi eshte bere
  Kjo eshte video
   
 2. AlboX

  AlboX Anëtar

  Postimet:
  26
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  13
  Ki plot programe : Programi ma i thjesht : Windows Movie Maker
   
 3. Mr.Klajdi

  Mr.Klajdi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  102
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  18
  Me ate lloj teksti , nese mundesha dergon nje tutorial ne youtube
   
 4. AlboX

  AlboX Anëtar

  Postimet:
  26
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  13
  Ket lloj teksti ne movie maker e ki tek teksti opsionet --> Outline Size dhe anash saj Outline Color
   
  Enkelejd pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...