1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Me mire me investu ne crypto a po ne ndonje biznes

Tema tek 'Valutat Tjera Virtuale' e hapur nga liridonaliu, 21 Shkurt 2020.

 1. liridonaliu

  liridonaliu Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Tung Grupi

  Jam i interesuar te investoj dikun por nuk po di se ku . Ne Crypto a po Ne Biznese tjera qe lidhen me punen online .
   
 2. Koraab

  Koraab Anëtar i Njohur

  Postimet:
  536
  Pëlqimet:
  173
  Pikë nga trofetë:
  73
  Nese ke ndonje ide per biznes online investo ne biznes , cryptot te bejn dembel nvaresh dhe pret e ne fund ka mundsi qe mos me dal ne fitim.
   
  liridonaliu pëlqen postimin.
 3. aimilius

  aimilius Anëtar Aktiv

  Postimet:
  115
  Pëlqimet:
  96
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pyetje me mend.
  sa me i madh te jete rreziku aq me i madh eshte fitimi, por akoma i madh eshte dhe mundesia qe ti humbasesh parate

  kriptot nese blen edhe shet si kambist, do kesh ca fitime....
  por ti mbash pafund me shprese se mbase nje dite do vlejne shume eshte thjesht llotari, ate e ben dikush qe ka para te teperta dhe nuk e ka problem nese i humbet.
  biznes dhe vetem biznes miku, vetem ati te ngre
  njerezit cdo vit humbasin me miliarda dollare nga investime te gabuara. nuk e di nese ke degjuar per onecoin
  hidhi nje sy artikullit ketu te shohesh sesa kollaj mund të humbasësh paratë
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 4. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  882
  Pëlqimet:
  220
  Pikë nga trofetë:
  78
  Nje opinion i imi rreth cryptovalutave eshte se tgjitha jan skema piramidale, gjithmon peshqit e mdhenj fitojn te vegjlit hupin, mu me duket shum e kote me u marre me gjera te tilla, ndoshta jam gabim.
   
  aimilius dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
 5. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,224
  Pëlqimet:
  741
  Pikë nga trofetë:
  343
  mese e vertet.
   
  H!TM3N. pëlqen postimin.
 6. Kryefaqja

  Kryefaqja Anëtar Aktiv

  Postimet:
  202
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  28
  Biznes 100% shoki ;)
   

Shpërndaje faqen

Loading...