1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Me kaq trafik ne Website Shqiptar?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Ethnic Albania, 25 Mars 2020.

 1. Ethnic Albania

  Ethnic Albania Anëtar Aktiv

  Postimet:
  362
  Pëlqimet:
  131
  Pikë nga trofetë:
  53
  Sa mund te arrij me kete trafik qe kam ne webiste shqiptar nqs perdor nd1 kompani reklamash qe ju me sugjeroni :

  [​IMG]
   
 2. Xhimi Prishtine

  Xhimi Prishtine Anëtar

  Postimet:
  47
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  8
  5$ deri ne 30$
   
  Alkeo pëlqen postimin.
 3. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,866
  Pëlqimet:
  213
  Pikë nga trofetë:
  93
  Me qfar kompanie bro
   
 4. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,502
  Pëlqimet:
  608
  Pikë nga trofetë:
  243
  Interesant pak klikime duken kto e ti jape fitime tmdhaja. Tregom se ku e fiton ket shum me kto klikime?
   
 5. Xhimi Prishtine

  Xhimi Prishtine Anëtar

  Postimet:
  47
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  8
  @dsterra
   
 6. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  186
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  38
  Duhet me pas kujdes me adsterra nese i ke vizitoret nga fb mos e perdorni se te bllokon fb dhe te prish faqen
   

Shpërndaje faqen

Loading...