1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë Me duhet trafik 2 jav

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga NorMan, 4 Gusht 2020.

 1. NorMan

  NorMan Anëtar Aktiv

  Postimet:
  359
  Pëlqimet:
  38
  Pikë nga trofetë:
  38
  Prsh me duhet trafik dy jav ne web, a ka kush qe me ndihmon ska lidhje cili shtet vetem 2 jav ?
   
 2. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  300
  Pëlqimet:
  70
  Pikë nga trofetë:
  38
  per adsense t;duhet ?
   
  NorMan pëlqen postimin.
 3. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  680
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  58
  perdore hitleap
   
  NorMan pëlqen postimin.
 4. NorMan

  NorMan Anëtar Aktiv

  Postimet:
  359
  Pëlqimet:
  38
  Pikë nga trofetë:
  38
  Po per adsense
   
 5. Xhimi Prishtine

  Xhimi Prishtine Anëtar Fillestar

  Postimet:
  94
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  28
  Me hitleap merr ban garant
   
 6. NorMan

  NorMan Anëtar Aktiv

  Postimet:
  359
  Pëlqimet:
  38
  Pikë nga trofetë:
  38
  Shoku a eshte e sigurt me perdore hitleap?
   
 7. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  680
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  58
  tybe per me ul CTR e perdorsha un vet me ka ndodh ama e kam perdor moti nashta kan ndrru tash
   
 8. xhoni pashollari

  xhoni pashollari Anëtar

  Postimet:
  27
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  3
  hitleap por varet per cfar e do , nqs e do per testim shikueshmerie je ok po nqs je duke e perdorut per biznes je duke u lodhur kot shoku .
   

Shpërndaje faqen

Loading...