1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Me Duhet Pak Nidhma Juaj

Tema tek 'Faqet Shqiptare' e hapur nga Kuzhina Xonis, 10 Maj 2020.

Tags:
 1. Kuzhina Xonis

  Kuzhina Xonis Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 2. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  406
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  28
  na thuaj cfare ndihme do?
   
 3. Kuzhina Xonis

  Kuzhina Xonis Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  NGA 1 SUBSCRIBE
   
 4. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,034
  Pëlqimet:
  254
  Pikë nga trofetë:
  163
  U dasht me ble nje kanal me 1K subscribe edhe me i bo thumbnaill ma te mira , me e terheq vizitorin ,
  me bo video ma te gjata .
   
 5. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  406
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  28
  thjesht puno me videot duke hedhur cdo dite.... ka mundesi te te behen edhe 1k subscribe per 1 muaj pa i thene asnjerit
   
  Poshnjari pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...