1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Me duhet nje Video Animator

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Crazydevelper03, 5 Tetor 2019.

 1. Crazydevelper03

  Crazydevelper03 Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje, kam ca projekte ne video animation dhe me duhet nje animator shqiptar, nese njihni ndonje me shkruani ne PM ju lutem.
   

Shpërndaje faqen

Loading...