1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Vend Pune Me duhet nje programues per nje projekt

Tema tek 'Oferta dhe vende të lira pune' e hapur nga AVM Digital, 3 Tetor 2020.

 1. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  479
  Pëlqimet:
  239
  Pikë nga trofetë:
  53
  kerkoj nje programues per nje projekt. Te interesuarit te kontaktoj Pm
   
 2. beharluu

  beharluu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  659
  Pëlqimet:
  198
  Pikë nga trofetë:
  88
  Shum shpesh shoh kesi lloj kerkesash.
  nese don me gjet persona ateher duhesh me tregu qfar kerkesa ki , me qfar teknologji deshiron me punu dhe e fundit sa ka me zgjat projekti. me fal sepse se kam vetem me ty konkretisht.
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 3. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  479
  Pëlqimet:
  239
  Pikë nga trofetë:
  53
  vella nese e ndjen veten programues i cfrdolloj gjeje mund te kontaktosh dhe te them. Ka projekte qe smund te tregohen hapur per te gjithe. Une kerkoj dike te bej dicka per mua nje programues te fusi nje embed code ne website wordpress. Eshte e thjesht ate qe kerkoj
   
 4. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,398
  Pëlqimet:
  393
  Pikë nga trofetë:
  138
  duhet me cek se qfar gjuhe programuese bile sepse ty tash tshkrujn kta qka din java c# python kurse ty sa poe shoh po tvyka php
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 5. VerifiedUsers Overlay
  Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,731
  Pëlqimet:
  970
  Pikë nga trofetë:
  343
  Anetari ma larte ka mese te drejte. Duhet te jepni me shume detaje ne lidhje me kerkesen tuaj. Kuptohet jo hollesira, por per cfare behet fjale.
   
 6. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  479
  Pëlqimet:
  239
  Pikë nga trofetë:
  53
  @RexhepS Po bro me duhet .php por spo di as une si me e cek kur nuk di programim.

  @Poshnjari besoj se i kam tregu detajet. Plus nuk eshte tem per tu diskutu besoj. Eshte per te zgjidh pune
   
 7. VerifiedUsers Overlay
  Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,731
  Pëlqimet:
  970
  Pikë nga trofetë:
  343
  Po ate e kuptova, por ajo qe doja te thoja eshte se ashtu si e ka referuar edhe anetari te jepje pak me shume info (megjithse jane dhene tani), se behet djale per html, php, css, etj etj.
   
  RexhepS pëlqen postimin.
 8. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  479
  Pëlqimet:
  239
  Pikë nga trofetë:
  53
  @Poshnjari kuptoj vella por spo shof naj person qe kshu mund me mbyll si teme
   
 9. VerifiedUsers Overlay
  Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,731
  Pëlqimet:
  970
  Pikë nga trofetë:
  343
  me vjen keq per kete, tani ngelet te themi se pune ka, por nuk ka punetore. Mjerisht shumica e shqiptarve merret me facebook dhe nuk e kane idene e programimit. kurse ata qe jane ose jane shume te ngarkuar me punet e veta ose nuk di cte theme.
   

Shpërndaje faqen

Loading...