1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Me duhet nje font per ilustrator

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga immortal.boy, 31 Janar 2017.

 1. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,736
  Pëlqimet:
  308
  Pikë nga trofetë:
  213
  Pershendetje te gjithve e ne vecanti antareve qe merren me dizajn,
  po merrem me editimin e nje pdf, por me ndryshon fonti me mungojne nja 2 fonte por spo i gjej dot ne google.com nese dikush ka naj faqe specifike, ose mund te ma dergoje ne pm do ja dija per nder.
  [​IMG]
   
 2. iboanonymous

  iboanonymous Anëtar i Njohur

  Postimet:
  554
  Pëlqimet:
  117
  Pikë nga trofetë:
  88
  a ke shikuar ne dafont.com,ndoshta mundesh me gjet aty.
   
 3. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,736
  Pëlqimet:
  308
  Pikë nga trofetë:
  213
  kam kontrolluar ne dafont por se gjeta, thashe mos e ka te shkarkuar dikush qe merret me dizajne ose dikush qe ka naj faqe specifike per ate pune ;)
   

Shpërndaje faqen

Loading...