1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Me duhet ndihme per nje program !

Tema tek '2D & 3D' e hapur nga Daniel@!, 9 Gusht 2021.

 1. Daniel@!

  Daniel@! Anëtar

  Postimet:
  13
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  • Me duhet (Enscape per skechup ) si program kush ka info te me dergoj link ose kontakt qe mund te me nise setup ! Faleminderit .
   

Shpërndaje faqen

Loading...