1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Me Duhet Ndihm :)

Tema tek 'Depo' e hapur nga notime4u, 15 Shkurt 2020.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. notime4u

  notime4u Anëtar Fillestar

  Postimet:
  55
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  8
  Dua te postoj nje faqe per shitje por me duhen 15 melqime, a mundet me ma pelqy forumin qe te mund ta postoj ma shum, faqe shum me vler osht.
   
  othermama dhe shqipbook pëlqejnë postimin.
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,847
  Pëlqimet:
  560
  Pikë nga trofetë:
  293
  Mund te jesh pak me i qarte?
   
  notime4u pëlqen postimin.
 3. notime4u

  notime4u Anëtar Fillestar

  Postimet:
  55
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  8
  Dua te postoj tek forumi "Shes" por me duhen 15 pelqime dhe 50postime per te postuar, dua qe ju ti beni likep postit.
   
  othermama dhe shqipbook pëlqejnë postimin.
 4. Xhimi Prishtine

  Xhimi Prishtine Anëtar

  Postimet:
  25
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  ca faqje esht se ndoshta ta blej une
   
  notime4u pëlqen postimin.
 5. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  182
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  trego faqen scren ketu
   
 6. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,847
  Pëlqimet:
  560
  Pikë nga trofetë:
  293
  Kjo është kundër rregullores.
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...