1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Me duhet license key???

Tema tek 'Depo' e hapur nga kastiot, 12 Qershor 2020.

 1. kastiot

  kastiot Anëtar Aktiv

  Postimet:
  104
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje:
  A e keni license apo ku mund ta gjej e programit anti virus malwarabytes
   
 2. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,389
  Pëlqimet:
  392
  Pikë nga trofetë:
  138
  ke mundsi me perdor trial free disa dite
   
 3. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  986
  Pëlqimet:
  688
  Pikë nga trofetë:
  173
  Licensen duhet me e ble , por nese deshiron cracked e ke ketu LINK , perdore ne vetedijen tende dhe risqet i merr ti persiper.
   

Shpërndaje faqen

Loading...