1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje me duhen raport per instagram fake

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga -K-M-, 7 Nëntor 2019.

 1. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  236
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  38
  Djem dikush eshte ka hap instagram fake ne emer temin edhe po ju shkrun femrave martume e fejume e cilin vend muna mi postu instagramt me i raportu mem ndihmu? Nashta i mshelin?
   

Shpërndaje faqen

Loading...