1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Me cka me lidh me fitu pare qit website

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga bleronahaisd, 19 Qershor 2019.

 1. bleronahaisd

  bleronahaisd Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  Un e kom qel qit website shum moti
  i kom fut disa kanale
  e kom lidh me popads
  po jam i interesuar me lidh me naj faqe qe ka te ardhura me te mira edhe a ja vlen me u marr me ket sen

  http://www.ndeshjeliveal.cf/
   
 2. Aleksi95

  Aleksi95 Anëtar

  Postimet:
  28
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  Mvaret sa vizitor ke
   
 3. bleronahaisd

  bleronahaisd Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  gjdo her kur ket ndeshje behen me shum vizitor amo spo di me cka me lidh edhe me ja nis me punu bash mos me lan per 3 dit haha
   
 4. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  382
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  53
  Se pari duhesh pak te rregullosh dizajnin , pastaj ti futesh faqet Privacy and policy , DMCA etj pasi qe te aplikosh ne faqe me serioze si adsense etj kerkojne kushte. Keto kanale i ke futur ti apo i ke marr te gatshme pasi qe paskan reklama ne vete ...
   
 5. bleronahaisd

  bleronahaisd Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  i kom marr te gatshme po vet smun ti bej qe mos te ket ads te ati
   
 6. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  635
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  58
  me adsterra puno
   
  bleronahaisd pëlqen postimin.
 7. bleronahaisd

  bleronahaisd Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  faliminderit do ta provoj
   
 8. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  635
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  58
  cdo te hane pagun
   
 9. bleronahaisd

  bleronahaisd Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
 10. sp0X.

  sp0X. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  758
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  48
  Të kisha sugjeru me e lidh me google adsense ose naj kompani tjeter si revcontent, mgid se sipas kontentin qe ti e ke shumicen e vizitorve duhesh ti kesh me dekstop nese i kishe pas prej mobile ateher bojke edhe me instant articles.
   
 11. bleronahaisd

  bleronahaisd Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  INSTANT ARTICLES ME BLOGGGER SMUN
   
  Mr.Gh0$T pëlqen postimin.
 12. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  477
  Pëlqimet:
  136
  Pikë nga trofetë:
  53
  Sa me ka thene me e mir esht revenuehits per me fitu $ !
   

Shpërndaje faqen

Loading...