1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Me cilen Date eshte Dita e Bajramit ?!

Tema tek 'Problemet e zgjidhura' e hapur nga sg1, 19 Maj 2014.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. sg1

  sg1 Haveibeenpwned ?! Staff Member IT Staff

  Postimet:
  4,636
  Pëlqimet:
  953
  Pikë nga trofetë:
  343
  Pershendetje kerkoi falje qe hapa teme jasht Informatikes por me duhet ta di sakt dhe urgjent me cilen date eshte dita e Bajramit pasi qe me nevoitet ta di qe ta marr pushimin dhe te udhetoi ne Kosove dhe te jam atje per Dite te Bajramit.

  Faleminderit.
   
 2. feridshaqiri

  feridshaqiri Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,278
  Pëlqimet:
  271
  Pikë nga trofetë:
  178
  Nata e Fiter Bajramit është më 27 Korrik ( E Diel )

  Dita e I e Fiter Bajramit 28 Korrik ( E Hënë )

  Kështu shkruan në Takvim.
   
  sg1 pëlqen postimin.
 3. sg1

  sg1 Haveibeenpwned ?! Staff Member IT Staff

  Postimet:
  4,636
  Pëlqimet:
  953
  Pikë nga trofetë:
  343
  Faleminderit.

  Tema Mbyllet.
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...