1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Me blloku webin ne disa shtete mos mu hap hic

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga getrich, 26 Mars 2020.

 1. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,870
  Pëlqimet:
  213
  Pikë nga trofetë:
  93
  Pershedetje deshta me dit qysh muj me blloku psh webin si shembull n Gjermani mos mu qel , ose n Franc kur tjerat vende po , dmth veq kur ka lidhje nga kto shtete mos mu hap webi , faleminderit paraprakisht ju rujt zoti
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,947
  Pëlqimet:
  600
  Pikë nga trofetë:
  293
  Provo me .htaccess
   
 3. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  300
  Pëlqimet:
  70
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje!
  Spari shkon ktu https://www.countryipblocks.net/acl.php zgjedh shtetet qe po don me i blloku per me vizitu web-in ton, edhe e prek butonin Create ACL, pastaj e kopijon ACL result qe ti shfaq.
  Pastaj shkon te filet e webit ton n public_html e ki filen .htaccess edhe qatu i bon paste ACL.
  Edhe ne fund save.
   
  RexhepS, wolf_mc12, beharluu dhe 2 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...