1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Me ble btc nga transferwise

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Erooniti, 11 Shkurt 2019.

 1. Erooniti

  Erooniti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  963
  Pëlqimet:
  84
  Pikë nga trofetë:
  48
  Pershendetje,
  Kam disa $$ ne transferwise,
  edhe ka naj web qe muj me ble btc. pra me ja dergu paret ne bank .
  edhe ata memi jep btc
   
 2. Elion1

  Elion1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  244
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  38

Shpërndaje faqen

Loading...