1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Me çfar program eshtë bere kjo video

Tema tek 'Video Interesante' e hapur nga BONEXx, 27 Mars 2018.

 1. BONEXx

  BONEXx Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 2. mirsadbekiri1993

  mirsadbekiri1993 Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Adobe Premiere, Edius etj.. me cka tdush e ban
   
 3. LorentK

  LorentK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  228
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  38
  sony vegas,cyberlink etj.
   
 4. adsensealbania

  adsensealbania Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  13
  Me InShoot me cel e bon kollaj ;)
   

Shpërndaje faqen

Loading...