1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

MC MALI "se keset alltia qitash"

Tema tek 'Video Interesante' e hapur nga DardanDaci, 28 Nëntor 2019.

 1. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  783
  Pëlqimet:
  491
  Pikë nga trofetë:
  143
  Pa keqkuptime veq kurr skom kesh ma shum se me qet video "se kerset alltia qitash" :p:p:p:p
  Qka mendoni ju ku do te jete ky talent pas disa vitesh

   
 2. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  210
  Pëlqimet:
  91
  Pikë nga trofetë:
  53
  HAHAHHAHAH - prita me ndegju najfar zoni ma t'rritur , kur ja nisi ky LOOL :sob::sob:
   
 3. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  402
  Pëlqimet:
  143
  Pikë nga trofetë:
  53
  Dardan , t`ka hup serioziteti dicka :tearsofjoy::tearsofjoy:
   
 4. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  783
  Pëlqimet:
  491
  Pikë nga trofetë:
  143
  Ka nevoje robi nojhere edhe per jo seriozitet hahaha:p
   
  NANO pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...