1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Mass mailing site ?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga albani99, 3 Shkurt 2019.

 1. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  248
  Pëlqimet:
  39
  Pikë nga trofetë:
  53
  Djema me sygjeroni nje kompani send mass mailing qe keni patur pervoje mire me te qe lejon futjen e emailave, template html si dhe qe posedojn smtp e tyre.
  Kam gjetur disa web por po dyshoj per scam page ...
   
 2. -K-M-

  -K-M- Anëtar Fillestar

  Postimet:
  63
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  8
  Google shkruje

  best way to send mass email

  I sheh faqet qe nuk besoj qe jon scam kqyri pak review.
   
 3. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  351
  Pëlqimet:
  89
  Pikë nga trofetë:
  38
  shiko aweber jane gjigande ne kete fushe
   
 4. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  640
  Pëlqimet:
  388
  Pikë nga trofetë:
  118
  sendgrid.com
   
 5. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  248
  Pëlqimet:
  39
  Pikë nga trofetë:
  53

Shpërndaje faqen

Loading...