1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

MASHTRIMI!!! - Mega Holdings Albania - PROactiveAlbania

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga megaholdings, 5 Prill 2015.

 1. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  megaholdings pëlqen postimin.
 2. megaholdings

  megaholdings Anëtar

  Postimet:
  14
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  3
  Po praa. Problemi kryesor eshte qe vete ata merren me kete pune dhe nje pseudo-produkt qe ben kete pune kane ne mes.
  Kjo eshte cudia me e madhe.

  Gjithsesi do kerkoja prej gjithkujt ti bente share atij postimi ne profilet e tyre ne facebook.
  Per webmasterat do ju kerkoja ndonje backlink per http://megaholdings.al per tu renditur akoma me mire ne google .
  Borxh jua paça :)
   
  DarKr0x pëlqen postimin.
 3. megaholdings

  megaholdings Anëtar

  Postimet:
  14
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  3
 4. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Na mbyten ponzit !
   
 5. B4RC0D3.#

  B4RC0D3.# Anëtar Aktiv

  Postimet:
  144
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  38
  [​IMG]

  Interesante.!


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 6. DamageraL

  DamageraL Anëtar Aktiv

  Postimet:
  333
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  18
  mafia edhe n internet tash
   
 7. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Nese quan kete mafia kushedi ca do mendoje per mafien e vertete ne internet :p
   
 8. DamageraL

  DamageraL Anëtar Aktiv

  Postimet:
  333
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  18
  e pata si metafor
  btw ,
  Me i vjedh 325 milion dollar , edhe me shku me ndrru identitet ,me jetu n luks , e mos me ni per njeri t gjall , me i pas 50000+ veta qe jan tu e hanger njani tjetrin per ty , qeshtu veprojn edhe n jet reale
   
 9. xhoen

  xhoen Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  13
  Do tju jap une disa fakte interesante sesi genjehen njerezit nga kjo kompani dhe pse nuk munden qe ti denoncojne dot.
   
  megaholdings pëlqen postimin.
 10. megaholdings

  megaholdings Anëtar

  Postimet:
  14
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  3
  Mund te na i dergoni tek emaili yne ato fakte dhe te publikohen gjithashtu ne http://megaholdings.al/ ? :)
   

Shpërndaje faqen

Loading...