1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Masakra SERBE mbi fëmijët SHQIPTARË.

Tema tek 'Video Interesante' e hapur nga DardanDaci, 20 Shtator 2020.

 1. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,022
  Pëlqimet:
  720
  Pikë nga trofetë:
  193

  Kjo video duhet me u bo virale ne internet miq ju lutem kush ka portale te famshme , plasojeni videon neper portale le ta sheh gjithe bota.
   
  Universal, Bilal, Mr.Gh0$T dhe 2 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...