1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje marketplace ne fb

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga ervisivv, 8 Gusht 2018.

 1. ervisivv

  ervisivv Anëtar i Njohur

  Postimet:
  709
  Pëlqimet:
  85
  Pikë nga trofetë:
  58
  kur kerkoj dicka ne grupe te fb psh merr jep nderro etj,
  ne fund te faqes, pasi mbarojne items for sale, e ka "More Results on Marketplace"
  kur klikon ndonjerin nga ato del 'Sorry, this content isn't available right now
  The link you followed may have expired, or the page may only be visible to an audience you're not in.
  dhe nuk del vec per disa, por per te gjitha..
   

Shpërndaje faqen

Loading...