1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Makinat me te mira.

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga DarKr0x, 16 Janar 2016.

 1. Tanni

  Tanni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  811
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  73
 2. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,209
  Pëlqimet:
  621
  Pikë nga trofetë:
  258
  meqense spaska tema aktive sonte kush mja thot emrin ksaj pa e lexu kun :p
  [​IMG]
   
 3. Leutrimi1

  Leutrimi1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  278
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  38
  koenigsegg agera r
   
 4. GunSpeR

  GunSpeR Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,553
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  93
  Hahahah kjo eshte Vetura me e shpejt niher qe ndodhet po shum bre kerkove :p
   
 5. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,209
  Pëlqimet:
  621
  Pikë nga trofetë:
  258
  smushet menaj se e ke shkru pa e lexu dikun gjithsesi :p


  hahaha esht fiksimi im ne blur (Video game gara me makina) e marr gjith kohen ahahah
   
 6. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,209
  Pëlqimet:
  621
  Pikë nga trofetë:
  258
  haha po kjo [​IMG]
   
 7. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Se kisha par ne blur kete.Do e provoj njer :p
   
 8. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,209
  Pëlqimet:
  621
  Pikë nga trofetë:
  258
  nfakt eshte ccx-r jo agera :p

  [​IMG]
   
 9. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,562
  Pëlqimet:
  644
  Pikë nga trofetë:
  243

  Agera eshte
   
 10. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,209
  Pëlqimet:
  621
  Pikë nga trofetë:
  258
  e kisha fjalen pe tek loja jo per tek fotoja....
   
  phoenix pëlqen postimin.
 11. Leutrimi1

  Leutrimi1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  278
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  38
  haha jo se kom lexu po mpelqen shum kjo vetur edhe kom lu loja me ksi kerri se live svjen shprehje :p
   
 12. DamageraL

  DamageraL Anëtar Aktiv

  Postimet:
  333
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  18
  Ford Mustang , Corvette , Dodge ,
   
 13. Tanni

  Tanni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  811
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  73
  Edhe Camaro besoj e meriton mu kon ne ket liste :D.
   
  DamageraL dhe phoenix pëlqejnë postimin.
 14. BaBLoKu

  BaBLoKu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  545
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  48
  Veturë ( TESLA ) N'ja paqe ni zanin esht vetur me rrym edhe ka me 700 kual fuqi edhe me 365 qfare ta dush hyn e kshyri se qysh jan ;) ski nevoj me dhan pare per bensin klm tash :)
   
 15. LanAliu

  LanAliu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  248
  Pëlqimet:
  43
  Pikë nga trofetë:
  38  a keni mundesi dikush me bo sevap me njo 50k euro hahaha
   
 16. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,209
  Pëlqimet:
  621
  Pikë nga trofetë:
  258
  ishalla e marr ne 2017 sa te dale
  [​IMG]
  nje loder se jo origjinal hahahahah
   
 17. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,209
  Pëlqimet:
  621
  Pikë nga trofetë:
  258
  haha o tanni kjo eshte makin horrash ne te it jena quna te urte hahahahahaah
   
 18. Rrezart123

  Rrezart123 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  687
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  63
  Per xhip Hummer H2 ose Range Rover Evoque. Kurse per kerr sportiv Audi A7.
   
 19. Tanni

  Tanni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  811
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  73
  hahahhahah ska problem ja vendosim logon e ITshqip edhe u kry.
   
 20. Renisa

  Renisa Anëtar

  Postimet:
  18
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18

Shpërndaje faqen

Loading...