1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Make 300$ a day 10$ for every friends

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga ardd, 7 Gusht 2019.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. ardd

  ardd Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  [​IMG]
  Nuk kam marr asnje pages nga kjo por kam par shume payment proof te kjo, qe mundeni regjistrohuni me refer dhe do e postoj pagesen e par ktu nese eshte scam apo legit.
   
  Last edited by a moderator: 11 Gusht 2019
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,786
  Pëlqimet:
  533
  Pikë nga trofetë:
  293
  Iku koha e kamberit dhe xhaferrit. Je edhe kunder rregullores.
   
  Last edited by a moderator: 11 Gusht 2019
 3. Alkeo

  Alkeo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  486
  Pëlqimet:
  143
  Pikë nga trofetë:
  53
  Kan vdek kto mos u lodh kot,
  Dhe linku duhet postu 1 me rref, 1 pa rref
   
 4. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  293
  Pëlqimet:
  46
  Pikë nga trofetë:
  38
  99% osh scam se ska naj bamires qe mund te besh 10$ ng shokt/shoqet :p + edhe po te mos ishte scam krejt do merreshin me ket faqe dhe jo duke lodht trurin ne google adsense / youtube dhe ad breaks :p Hiqeni kto lloj endrrash qe fiton $ kaq kollaj :3
   
 5. Alkeo

  Alkeo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  486
  Pëlqimet:
  143
  Pikë nga trofetë:
  53
  Se kuptoj pse kan te gjith kte iden qe merren leket kaq kollaj
   
  Mr.Gh0$T pëlqen postimin.
 6. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  293
  Pëlqimet:
  46
  Pikë nga trofetë:
  38
  Mir kte po ama lodhen para kompjutrit duke u marr me kto budalliqe :p :p edhe google adsense qe osh boterore nuk fal 25$ bonus :p
   
 7. Alkeo

  Alkeo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  486
  Pëlqimet:
  143
  Pikë nga trofetë:
  53
  Per te fal jo e por per te mbajtur ndonje taks ndonje lek sa me shum...
   
 8. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  293
  Pëlqimet:
  46
  Pikë nga trofetë:
  38
  Shpresojm qe edhe keta qe jan ndopak fillestar per te fituar kaq shum $ neper kto websitja ishalla ta kuptojn qe mos tflejn me endrra + qe ta kuptojn qe osh scam :)
   
  Alkeo pëlqen postimin.
 9. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  518
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  58
  Intereson na shqiptart pa marr parasysh ku jetojm kulturen e komunikimit e kemi teje te dobet aq te dobet sa qe sdim asgje tjeter perveq ofendimit keshtu kur kam fillu me punu me bubbles me thojshin jo scam jo anej jo mos u mirr me pun kot se koti 185 dollar per 4 dit i kam pas nxirr hajt thash te baj windraw ne paypal edhe une me mendim qe te gjith me than qe scam kur mbas 3 dite mi qiti ne paypal edhe ky jarani qe e ka postu kete ju ndihmone thuaj scam eshte mos u mirr kot me te e jo me ofendu jo fillestar jo anej jo knej te pakten ndihmone e jo ofendime se forum eshte ky me marr ide me marr mesime
   
 10. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  293
  Pëlqimet:
  46
  Pikë nga trofetë:
  38
  O ti shok spo ofendoj njeri se fillestar kam qen dhe un por sdua qe tbejn gabime siq kam ber un thjesht kam vendos nje mendim per njerezit qe sdin aq shum lidhje me internetin as un sdi shum por disa gjona i kuptoj ;) kshu qe mos flisni kot thjesht dhash mendimin tim ! ;)
  Ajt klb ;)
  Pls mco nje proof qe je marr me bubbles se deri tn spo mdel ne google kjo lloj bubbles qe fiton $ , nese fiton 185 dollar per 4 dit ose mshum jam i gatshem ta le google adsense programimin krejta kto dhe shkoj merrem me bubbles :)
   
  bofy pëlqen postimin.
 11. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  518
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  58
  U kan moti shoqi kjo bubblews moti u kan ama aty me ka rrok qe hajt palidhje u mirrsha me ta e shum neper mitrovice jane mirr me ta ama kjo muj me than lirisht para nja 2-3 vjete u kan 100% u kan para mylikes.com u kan ama tash jo seshte me
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...