1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Mailer sent ngjashem me mailchimp

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga nikoov, 13 Qershor 2019.

 1. nikoov

  nikoov Anëtar

  Postimet:
  27
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje, a din naj kush ndonje mailer sent sikur mailchimp diqka ma te lire
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,279
  Pëlqimet:
  947
  Pikë nga trofetë:
  243
 3. nikoov

  nikoov Anëtar

  Postimet:
  27
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Jo se nuk di te boj search, po kerkova mendimin e atyre qe kan provuar ndonje alternative tjeter te mailchimp, gjithesesi flm per pergjigjen!
   
  @science pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...