1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Macrium Reflect

Tema tek 'Oferta dhe vende të lira pune' e hapur nga ﴾.﴿, 6 Nëntor 2021.

 1. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,475
  Pëlqimet:
  1,820
  Pikë nga trofetë:
  243
  [​IMG]


  Code:
  https://www.macrium.com/reflect-8-free-is-out-now
  
  • Removable media imaging and cloning
  • Create images of running Windows OS
  • Restore non-booting systems
  • Scalable and navigable log view interface
  • Boot backups in Hyper-V virtual machine
  • Direct disk cloning
  • WinPE 11 rescue media

  Code:
  https://www.macrium.com/reflect-free-faq

  nje nga programet me te mira per backup dhe jo vetem
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,475
  Pëlqimet:
  1,820
  Pikë nga trofetë:
  243
  http://updates.macrium.com/reflect/v8/v8.0.7279/details8.0.7279.htm

  Code:
  https://download.macrium.com/reflect/v8/v8.0.7279/reflect_setup_free_x86.exe
  https://download.macrium.com/reflect/v8/v8.0.7279/reflect_setup_free_x64.exe
  
  This is to notify that Macrium Reflect Free Edition is being retired.
  Security patches will be provided until 1st January 2024, but there are no planned feature changes or non security related updates following this update.

  Note: This notice only applies to Macrium Reflect Free.
   
  Poshnjari pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...