1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë MacBook Pro apo MacBook Air

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga profesori, 1 Nëntor 2022.

 1. profesori

  profesori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  619
  Pëlqimet:
  123
  Pikë nga trofetë:
  73
  MacBook Pro apo MacBook Air cili e kishit preferu ma shume, me punu me grafika me audio me video me 3d,
  modele 2021 dyt , po me sa di Air nxehet edhe nuk osht per ksi gjera. Pres pergjigje flm
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,394
  Pëlqimet:
  1,739
  Pikë nga trofetë:
  243
 3. profesori

  profesori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  619
  Pëlqimet:
  123
  Pikë nga trofetë:
  73
  ﴾.﴿ pëlqen postimin.
 4. Blunivers

  Blunivers Anëtar Aktiv

  Postimet:
  173
  Pëlqimet:
  84
  Pikë nga trofetë:
  38
  Me vjen mire qe ke mar ne dore nje macbook,
  nga ky moment nuk do heqesh dote me dore...

  Do te duket windows si 20 vite mbas
   
  profesori pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...