1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Macbook Air Early 2015 - 8 GB

Tema tek 'Shitje' e hapur nga ano0n, 8 Janar 2018.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. ano0n

  ano0n Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,068
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  83
  Ne shitje Macbook Air Early 2015.
  Eshte i blere qe 1 vit gati ne Gjirafa50, por eshte i perdorur me pak se 1 vit.
  Performancat i keni ne foto.
  Ka 121 GB SSD - madhesia eshte 13 Inch.
  Baterine e mban deri 8 ore.
  Eshte kejt ne rregull me update system ma t'fundit, nuk ka asnje grithe, apo i demtum, osht kejt ne rregull.
  Qmimi: 500 Euro
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 2. ano0n

  ano0n Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,068
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  83
  Tema mund te mbyllet, laptopi eshte i shitur tashme
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...