1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Mac os X..

Tema tek 'Sistemet Operative' e hapur nga Ardiii1998, 10 Qershor 2016.

 1. Ardiii1998

  Ardiii1998 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  78
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  Pershendetje kam nje pytje kam nje laptop hp 250g edhe desha ta di a muj ne ket laptop te instaloj sistemin operativ Mac os X yousemine a po noj tjeter apo duhet me pas hardiskun e veqant per ta instaluar ket sistem.Faleminderit Paraprakisht.
   
 2. Don AlCa

  Don AlCa Anëtar Aktiv

  Postimet:
  173
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje, shiko ketu Hackintosh Zone eshte per kete qe ke kerku ti, por ka nje problem se mbetet ? a ta nje kartelen grafike sepse jane te caktuara kartelat qe i perkrah ky sistem i Hackintosh.
   
  BlackEagle pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...