1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ma kan bo 1 insta disable per thyrje rregullash e mduhet me bo 1 kart identiteti me photoshop

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga Denian, 7 Korrik 2018.

 1. Denian

  Denian Anëtar

  Postimet:
  19
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Kush me ndihmon te me shkruaj ne whats app +355685799832
  Si shperblim ose u jap naj faqe fb ose u sjelli 5k follow n insta
   
 2. Derek

  Derek Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Përshëndetje,
  Nuk ki mundësi me bo një kart indentiteti me photoshop, pasi që ato i kan ma t'avancum se shumica që thojnë i boj e nuk mundet kurgjo me bo ;)

  Kalo mire, hawer.

  P.s ky nuk është forum për gjëra ilegale.
   
  BlackEagle pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...