1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje M31 vs A51 vs Redmi Note 9 Pro

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Frankeshtajn, 15 Shtator 2020.

 1. Frankeshtajn

  Frankeshtajn Anëtar Fillestar

  Postimet:
  60
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje miq!
  Cilin tel me sugjeroni te blej M31 vs A51 apo Xiaomi Redmi Note 9 Pro?

  Cili eshte me i mire?

  M31 ka ndonjeri nga ju ketu? Si jane si tel?
   
 2. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  683
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  73
  samsungu vetem serine S dhe Note e ka te mire te gjitha te tjerat jan shum te dobta
  per mid range dhe low budget phone te sugjeroj xiaomi, nese ke lek shum iphone :p
   
 3. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,721
  Pëlqimet:
  1,193
  Pikë nga trofetë:
  243
  votoj per xiaomi

  Code:
  https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=10079&idPhone2=10217
   

Shpërndaje faqen

Loading...