1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Mësoni se sa marrin "Youtuberat Shqiptar!"

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga miraxh, 31 Maj 2020.

 1. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  576
  Pëlqimet:
  113
  Pikë nga trofetë:
  73
  videot me gatime kane shume views shqiptar jasht shtetit qe e shikojne
   
 2. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  714
  Pëlqimet:
  255
  Pikë nga trofetë:
  93
  ca niche ke?
   
 3. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  576
  Pëlqimet:
  113
  Pikë nga trofetë:
  73
 4. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  28
  Me admob?
   
 5. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,083
  Pëlqimet:
  262
  Pikë nga trofetë:
  163
  po
   
 6. Beniidrizi

  Beniidrizi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  107
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  38
  receta gatimi
   
  Alkeo pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...