1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Mësoni se sa marrin "Youtuberat Shqiptar!"

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga miraxh, 31 Maj 2020.

 1. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  714
  Pëlqimet:
  255
  Pikë nga trofetë:
  93
  Po dead mo vlla
  Dhe un kaq e kam dhe sa vjen e ulet po shpresoj te rritet kur te mbaroj korona
  https://prnt.sc/srngsx
   
 2. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,083
  Pëlqimet:
  262
  Pikë nga trofetë:
  163
  Ska lidhje sen me coron sepse reklamat sjon nal full po yt i ka ra imazhi per marketing prandaj e kan ul rpm , prej 2018 ja kan nis me i ik reklamust edhe 2019-20 publisherat jon ik ,
  Ni shembull i thjesht nese tik tok bon diqka si yt pertok e qet yt sepse tik tok veq me ni app i rrxoj kejt .
   
  Mr.Gh0$T pëlqen postimin.
 3. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  714
  Pëlqimet:
  255
  Pikë nga trofetë:
  93
  Kush mendon se ja vlen me u marr ne kte koh sipas mendimit tend
   
 4. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,083
  Pëlqimet:
  262
  Pikë nga trofetë:
  163
  Une moti kohe jom marr me yt , po shokt e mi jon marr 99% t kohes po me ndyrshimet e fundit so ka ja vlen , ska RPM ka kushte palidhje pagesat 20% i ndal etj etj ,

  Me pas website t mire qe ka traffik organic aty ja vlen me qka dush me punu edhe mpropeller bile nxjerr ma shume , ose me pas nej faqe insta ose fcb t madhe qe me mujt me shit gjera kto jon diqka , yt po ti merr kohe 3-4 or per ni video e 365 dite prej saj ndoshta as 0.05 cent si kap .

  Provoje twich nese merresh me gaming
   
  Mr.Gh0$T pëlqen postimin.
 5. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  714
  Pëlqimet:
  255
  Pikë nga trofetë:
  93
  Po mendoj per nai app po se di
   
 6. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,083
  Pëlqimet:
  262
  Pikë nga trofetë:
  163
  App duhesh me bo diqka kreative unike psh me bo me te dhez appi ta then , psh nej loje t thjesht kreative nese din kodim
   
 7. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  714
  Pëlqimet:
  255
  Pikë nga trofetë:
  93
  Shife ca diference ka ne lidhje me yt
  https://prnt.sc/srntyz
  (Ai youtube aty posht ka marr 3-4$ :p:D:mad:)
   
  Mr.Gh0$T pëlqen postimin.
 8. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar i Njohur

  Postimet:
  509
  Pëlqimet:
  150
  Pikë nga trofetë:
  73
  Krijo nje app "per me fitu $" dhe shperndaje neper grupe ne fb qe jan pakistanez dhe indian dhe do kesh fitime :) :p
   
 9. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  714
  Pëlqimet:
  255
  Pikë nga trofetë:
  93
  Ide e mire kjo :p,
  Ti ca appesh ke
   
 10. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,083
  Pëlqimet:
  262
  Pikë nga trofetë:
  163
  Veq a din me kriju appa t mire se aty fiton fiton edhe pranohesh shume ma leht
   
 11. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar i Njohur

  Postimet:
  509
  Pëlqimet:
  150
  Pikë nga trofetë:
  73
  Km 31 app qe akoma nk i kam hedh skam mbaru akoma , por tn se shpejti do hedh appin "zere me fitu $"
   
  Alkeo pëlqen postimin.
 12. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  714
  Pëlqimet:
  255
  Pikë nga trofetë:
  93
  Ndonje app te thjesht po, por lojra e kto jo
   
 13. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,083
  Pëlqimet:
  262
  Pikë nga trofetë:
  163
  I bon vetem per android apo edhe per ios `
   
 14. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  714
  Pëlqimet:
  255
  Pikë nga trofetë:
  93
  Android vtm
   
 15. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  313
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  43
  Per menimin tem youtube o veq humbje kohe , sen smunesh me fitu me viewsa qe vijn nga shqiperia ose kosova. Ja vlen mu marr me yt veq nese hap kanal personal se perndryshe me video qe nuk jane tuat smunesh me fitu kurgjo
   
 16. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  714
  Pëlqimet:
  255
  Pikë nga trofetë:
  93
  Po e vertet po un qe jam marr me yt ka pasur kohe qe rrija 3 muaj pa hedhur video dhe viewsat ishin njelloj, dmth per passive esht super por paguan shum pak
   
 17. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  313
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  43
  e sakt , e vetmja menyr me fitu mir prej youtubes per menimin tem osht me pas content anglisht , qe dmth videot qe i bon mi bo anglisht edhe nese te dhezin kto video tani tpagujn ma mir youtube sesa me shqip
   
 18. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  714
  Pëlqimet:
  255
  Pikë nga trofetë:
  93
  Ti me ca merresh me website?
   
 19. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  313
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  43
  Po me website merrem
   
  Alkeo pëlqen postimin.
 20. Beniidrizi

  Beniidrizi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  107
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  38
  Une per veti ne muajn maj kam pasur 148,600 view
  kam fituar 117,90 $ te gjitha videot i kam shqip
   
  Mr.Gh0$T pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...