1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Mëso bazat ne Python

Tema tek 'Video Mësime' e hapur nga Coxoma, 22 Maj 2022.

 1. Coxoma

  Coxoma Anëtar

  Postimet:
  13
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  3
  Prsh te gjitheve, kesaj rradhe do ju prezantoj me nje seri videosh e cila pemban 5 episoda (per momentin) dhe shpresojm se do ta pasurojmë me video (tutoriale) te tjera.

  Ne keto video jamë munduar qe se paku ti prezantoj bazat ne gjuhen e programimit python.

  Per me shumë linkun e gjeni më poshtë  Me rrespekt [email protected]
   
  *VLORI*, DailyTeCh, ﴾.﴿ dhe 3 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 2. *VLORI*

  *VLORI* Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,130
  Pëlqimet:
  320
  Pikë nga trofetë:
  128
  Te lutem rregulloje zerin pasi nuk ndegjohesh qart.
   
  Coxoma pëlqen postimin.
 3. Coxoma

  Coxoma Anëtar

  Postimet:
  13
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  3
  Prsh, deri sot nuk kisha ndonje mikro, por sot e kam ble. Videot do te jen me kualitet me te lart
   

Shpërndaje faqen

Loading...