1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Mësim: Prej 0 deri ne perfitim prej faqes sone

Tema tek 'SEO dhe Zhvillim trafiku' e hapur nga ArditS, 3 Prill 2017.

 1. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,532
  Pëlqimet:
  168
  Pikë nga trofetë:
  83
  Pika kryesore esht si te arrim trafik si zhvillohet nje web site, kjo na mungon d.m.th rrugen e sigurt se si te arrim te ngrisim nje web.. se keto gjerat hosting domain design keto behen me lehte.
   
 2. Klaudioo

  Klaudioo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  77
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  18
  Bravo vlla je shum i sakt kisha koh qe doja nje mesim te till dhe spo e gjeja dot..shum flm
   
 3. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  207
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  28
  Kam hapur nje website me blogger edhe deri tani mir esht sot ka arritur 3k views :)
  Website : https://news14blogger.blogspot.com/
   
 4. lojrafati

  lojrafati Anëtar

  Postimet:
  37
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  8
  Shpjegim I sakte, duhet pune kembengulese per cdo hap te shpjeguar ne tabelen tuaj! BRAVO
   
 5. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  207
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje i nderuar ju lutem mund te me dergoni msg sepse desha me ju tregu disa gjona.
  Faleminderit!
   

Shpërndaje faqen

Loading...