1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Mënyra ime për të fituar $$ online (for free)

Tema tek 'SEO dhe Zhvillim trafiku' e hapur nga enneaa, 11 Qershor 2017.

 1. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  918
  Pëlqimet:
  211
  Pikë nga trofetë:
  73
  Proxy qe je duke perdor esht be ban nga libre.io

  Perdor proxy tjeter

  Ose ndysho vendodhjen e proxy-t
   
  Alkeo pëlqen postimin.
 2. Nic00B

  Nic00B Anëtar Aktiv

  Postimet:
  116
  Pëlqimet:
  45
  Pikë nga trofetë:
  43
  Ja vlen ta provoj,rrofsh !
   
  enneaa pëlqen postimin.
 3. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  835
  Pëlqimet:
  334
  Pikë nga trofetë:
  93
  a ka ndonje faqe tjt te ngjashme me kte por qe te jete per pc
   
 4. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  835
  Pëlqimet:
  334
  Pikë nga trofetë:
  93
 5. enneaa

  enneaa Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  167
  Pikë nga trofetë:
  53
  Mesa shoh eshte hera e pare qe ben para online :D ... befsh sa me shume ne te ardhmen....
   
 6. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  835
  Pëlqimet:
  334
  Pikë nga trofetë:
  93
  p
  po hera e par....flm
   
 7. Armi

  Armi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  126
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  28
  A funksionon akoma kjo metoda?
   
 8. enneaa

  enneaa Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  167
  Pikë nga trofetë:
  53
  Se di pz. Nese ndonje anetare e perdor akoma le te komentoje.

  Sent from my Mi A1 using Tapatalk
   
  Armi pëlqen postimin.
 9. Armi

  Armi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  126
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  28
  Rrofsh q u pgj gjths..po naj menyr tj a di?
   
 10. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  835
  Pëlqimet:
  334
  Pikë nga trofetë:
  93
  po funksionon :)
   
 11. BlackEagle

  BlackEagle Anëtar Aktiv

  Postimet:
  421
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  43
  psh tash userat e thjeshte kur deshirojm te bej download diqka nga keto faqea duhet te paguajm per ndonje gje?
   
 12. spectre

  spectre Anëtar Fillestar

  Postimet:
  50
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Une sun po downlodoj asni file qitu sadeemapk
   
 13. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,400
  Pëlqimet:
  394
  Pikë nga trofetë:
  138
  ki shum website te ndryshme te ngjajshme me sadeemapk vetem sheno
  android paid apps ose modded games edhe ti qet i shkarkon
   
  enneaa pëlqen postimin.
 14. Edon123

  Edon123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  223
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  53
  mos eshte rrezike per ket menyre masi jane te hack-uara se ka shume antare te rinje edhe mujn mu ngul
  nqofse nuk eshte rrezike bravo te qofte qe e kenda me tjerte
   
 15. Wukel

  Wukel Anëtar Fillestar

  Postimet:
  86
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  33
  Tetor 2018 akoma funksionon !
   
 16. enneaa

  enneaa Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  167
  Pikë nga trofetë:
  53
  really?
   
 17. Wukel

  Wukel Anëtar Fillestar

  Postimet:
  86
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  33
  Po
   
 18. albaniashow21

  albaniashow21 Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Po ti car metode perdor vet per te ber para , se me sa sho kete qe ke postuar jo
   
 19. enneaa

  enneaa Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  167
  Pikë nga trofetë:
  53
  Nuk merrem me me keto.
   
 20. Jisan

  Jisan Anëtar Aktiv

  Postimet:
  116
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  28
  a e ka provu najkush 2020 xd
   
  miraxh pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...