1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

..:: LS Public Server ::..#1

Tema tek 'Gaming Servers' e hapur nga Pjeter, 17 Korrik 2019.

 1. Pjeter

  Pjeter Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  38
  Moda: Public/Classic (New Plugin,New effect,New Models)
  My Ad-dons: LS 2019 - Full AntiCheat (AimBlocker,Whblocker,SpeedHack Blocker)
  Emri serverit: ..:: LS Public Server ::..#1
  IP Serverit: 95.156.232.20:27015
  Max player: 32 + ReUnion
  Hosted: www.e-trail.eu
  GameTracker link: https://www.gametracker.com/server_info/95.156.232.20:27015/
  Owners: diamanti & [email protected]@[email protected] & salkiiiii:)

  Shtese: Serveri permban Sistem Ranku Special, prefix i lidhur me levelin e rankut tuaj, sistemin per thika ku regjistrohen ne databaze, permban mod kur jane pak lojtar dalin rrjetat, pluginsa shum te veqant qe mund ti hasni gjate lojes ;)


  www.lspublic.com - The best website

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  Last edited by a moderator: 21 Korrik 2019
 2. Albini~IT

  Albini~IT Anëtar Aktiv

  Postimet:
  110
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  43
  Hala po luhet cs a
   
 3. Pjeter

  Pjeter Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  38
  Hahahhah cs si hup lezeti kurr ma, knaqesh :v
   

Shpërndaje faqen

Loading...