1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

..:: LS Public Server ::..#1

Tema tek 'Gaming Servers' e hapur nga Pjeter, 28 Tetor 2017.

 1. Pjeter

  Pjeter Anëtar Aktiv

  Postimet:
  147
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  38
  Moda: Public/Classic (New Plugins,New effect)
  My Ad-dons: LS 2018 - Full AntiCheat (AimBlocker,Whblocker,SpeedHack Blocker)
  Emëri Serverit: ..:: LS Public Server ::..#1
  IP Serverit
  : 178.32.137.193:27022
  Maps : de_dust2 , cs_italy2 , de_nuke , cs_assault_1337 , de_inferno , de_westwood
  Max player: 32
  Extra : ReUnion + Rechecker + Reauthcheck + Metamod v1.3.0.84
  Shtesë : No Fake Player + No LAG + No Cheats :D
  Hosted: www.kgb-hosting.ro
  GameTracker link: https://www.gametracker.com/server_info/178.32.137.193:27022/
  Owners: c0d3 & Mr.I
  Kërkes :
  Më duhen admina aktiv 7-8 orë ose spectator natën plus që kanë ekspirience

  Për ndonjë ankes,kërkes ndonjë pyetje ju mundeni mem kontaku në pm ose facebook ose [email protected] , Ju faleminderit ;)
   
  Last edited by a moderator: 13 Nëntor 2017
 2. Koraab

  Koraab Anëtar i Njohur

  Postimet:
  541
  Pëlqimet:
  175
  Pikë nga trofetë:
  73
  Kam 1 pyetje pse te gjith serverat thojn leje spectator naten per admin qka ndikon ky sen nserver a vetem numra me pas online ?
   
 3. Pjeter

  Pjeter Anëtar Aktiv

  Postimet:
  147
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  38
  Po ky sen ndikon shum sepse gjate nates serverat bijn shum me playera e normal me pas spectator ndikon me pas rank tmire ne gametracker.com per kurgja tjeter thjesht per rank tmir me pas
   
  Koraab pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...