1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Lorex DVR password default

Tema tek 'Problemet e zgjidhura' e hapur nga UXA, 15 Shkurt 2017.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. UXA

  UXA Anëtar Aktiv

  Postimet:
  109
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje,

  E kom ni DVR Lorex LH116000 mirepo password-in nuk po e di, kom provu me hek baterin me lon pak per mu resetu mirepo nuk ka bo (ky DVR nuk ka reset buton), kom kontaktu ne support te lorex po nuk kane kthy pergjigje qe disa dite, kom provu me i thirr ne telefon mirepo nuk po lajmrohen... Kom provu password-a default 66666 00000 0000 etj.... po nuk ka bo.

  A mos dini qysh muj me resetu passwordin?

  Tema mbyllet, antari e ka zgjidh problemin per supportit te Lorex-it /Itstaff.
   
  Last edited by a moderator: 16 Shkurt 2017
 2. Linux

  Linux Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  3
  Mesa di une, si fillim duhet te lexosh manualin me pas duhet te kontakosh tech support per nje password te ri, (e kuptoj qe nuk te kan kthy pergjigje, por kontakto me ta serish vetem ata mund te japin nje password te ri ).
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...